Ubezpieczenia

main_09

FB_millton_Allianz

Ubezpieczenie Allianz Semper.

 

Produkt przeznaczony jest dla klientów zakładów pogrzebowych, którzy chcą zawczasu zadbać o kwestie związane z pogrzebem własnym lub swoich bliskich. To dożywotnie ubezpieczenie ze składką jednorazową lub regularną dla osób, które ukończyły 18 rok życia i nie mają więcej niż 75 lat. Podpisanie umowy nie wymaga oceny medycznej ubezpieczonego.
Nowością jest konieczność wskazania na polisie zakładu pogrzebowego wybranego z listy przedsiębiorstw funeralnych, który będzie zobowiązany do zrealizowania usługi.

Ubezpieczający się ma do wyboru trzy Pakiety:

+ Brązowy z sumą ubezpieczenia 10 tys. zł, (koszt usługi pogrzebowej to ok. 4,5 tys. zł),
+ Srebrny upoważniający do otrzymania 20 tys. zł, przy koszcie usługi pogrzebowej na poziomie 6 tys. zł,
+ Złoty, gdzie wypłata wynosi już 30 tys. zł, a koszt pochówku to ok. 8,5 tys. zł.

 

Środki finansowe przeznaczone na organizację usługi pogrzebowej otrzymuje wskazany zakład pogrzebowy, a nadwyżkę rodzina. Wiemy, że o śmierci nie myśli się tak łatwo i tak często jak o słońcu czy urodzinach najbliższej osoby. Wiem, że w ogóle nie chcielibyśmy śmierci w naszym życiu. Sprawia jedynie ból i spustoszenie gdy zabiera nam najbliższą, ukochaną często tą jedyną osobę. Jednak od oczątku istnienia każdego z nas – towarzyszy nam i nic nie możemy z tym zrobić. Wiem również, że gdy nadchodzi dzień rozstania chcemy by chociaż ta „ostatnia droga” była godna i niczym nie zakłócona. Bo to takie ważne by nad grobem trębacz zagrał ukochaną piosenkę, by złożyć na grobie te jedyne lubiane kwiaty, by ostatnim ciepłym słowem pożegnać tą kochaną osobę. Wiem także, że dziś gdy zasiłek pogrzebowy wynosi 4 000 zł, choć staramy się bardzo, nie zawsze wystarczy na wszystko. I dlatego by zapewnić rodzinie spokój choćby w tej kwestii – kwestii finansowej proponujemy, współpracując z Allianz, UBEZPIECZENIE ALLIANZ SEMPER, którego celem jest zapewnienie środków na pochówek osoby Ubezpieczonej. Takie ubezpieczenie pozwala zapewnić bezpieczeństwo finansowe rodzinie Ubezpieczonego gdy go zabrakło. W przypadku jego śmierci świadczenie z umowy ubezpieczenia zostanie przekazane Uposażonemu Głównemu (Zakład Pogrzebowy Wrzos) na pokrycie kosztów związanych z pogrzebem oraz Uposażonym Dodatkowym (wskazanym w chwili zawarcie ubezpieczenia). I tak dla przykładu: ubezpieczenie opiewa na kwotę 10 000 zł a koszty pogrzebu to 4 500 zł tzn. kwotę 4 500 zł otrzymuje Zakład Pogrzebowy Wrzos a pozostałą część tj. 5 500 zł osoba do tego upoważniona.

 

Semper Raty.

Produkt SEMPER RATY przeznaczony jest dla klientów zakładów pogrzebowych. Stanowi on uzupełnienie zasiłku pogrzebowego, który uległ znacznej redukcji, co w konsekwencji przełożyło się na ograniczone możliwości pokrycia kosztów pochówku i pogrzebu.

 

Kredyt ratalny może dotyczyć przypadków, kiedy to pełne koszty pochówku przekraczają wysokość zredukowanego zasiłku. Produkt ten umożliwia także poszerzenie gamy oferowanych usług o nowe produkty jak np. pomniki.Rodzina zmarłego może skorzystać z pełnej oferty zakładu pogrzebowego, dzięki możliwości dogodnego sfinansowania kosztów pochówku, dostosowanego do możliwości płatniczych rodziny.

BIURA

Pruszcz Gd., ul. Grunwaldzka 8
tel.: (58) 683 55 55

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 158
te..: (58) 683 55 55

Tczew, ul. 30 Stycznia 10/2
tel.: (58) 530 26 66

Elbląg, ul. Zw. Jaszczurczego 12c
tel.: (55) 235 33 23

Gdynia, ul. Świętojańska 5/7
tel.: (58) 620 33 93

EDEN Zakład Pogrzebowy
Malbork, ul. Admiralicji 23
tel.: (55) 277 77 77