Zakład

Zakład pogrzebowy Wrzos

Nasze usługi obejmują kompleksową i profesjonalnie przeprowadzoną organizację różnych form pochówku, m.in. pogrzebów tradycyjnych i urnowych wraz z kremacją. Jesteśmy ponadto uprawnieni do wykonywania ekshumacji na terenie całego kraju.

Służymy pomocą przy załatwianiu wszelkich formalności w urzędach tj. USC, ZUS, sanepid, konsulat. Przeprowadzamy rezerwacje terminów na cmentarzach komunalnych i parafialnych oraz zamieszczamy nekrologi zarówno w prasie lokalnej, jak i ogólnopolskiej. Zarządzamy cmentarzami w Pruszczu Gdańskim. Wszystkie formalności załatwią Państwo właśnie u nas.

Oferujemy całodobowy przewóz zmarłych na terenie całego kraju.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także przewozy międzynarodowe. Oferujemy przewozy z terenu Unii Europejskiej. Posiadamy wszelkie wymagane prawem (zarówno międzynarodowym i lokalnym) koncesje i licencje przewozowe. Nasza dogłębna znajomość przepisów lokalnych pozwoli na szybkie załatwienie w Państwa imieniu niezbędnych formalności.

Zajmujemy się toaletą pośmiertną oraz tanatopraksją (balsamacją), na które posiadamy odpowiednie certyfikaty. Dysponujemy także własną chłodnią.

W naszych salonach jest dostępny w sprzedaży duży wybór trumien i urn. Ponadto oferujemy duży wybór akcesoriów funeralnych, m.in. krzyże, tabliczki (także według projektu Klienta), obramowania na grób, klepsydry, odzież dla zmarłych.

Na życzenie Klienta dostarczamy kwiaty (wieńce, półwieńce i wiązanki) oraz zajmujemy się organizacją oprawy muzycznej z udziałem trębacza lub skrzypka.

Oferujemy autokary do przewozu uczestników ceremonii pogrzebowej oraz zajmujemy się organizacją styp oraz dowozem posiłków we wskazane miejsce (catering).

Nasz asortyment usług funeralnych obejmuje także sprzedaż pomników na groby urnowe oraz budowę pomników nagrobnych i epitafijnych, ich demontaż, przechowywanie i ponowny montaż.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jesteśmy w stanie spełnić niemal każdą, również nietypową prośbę.

Umożliwiamy rozliczenia bezgotówkowe.

BIURA

Pruszcz Gd., ul. Grunwaldzka 8
tel.: (58) 683 55 55

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 158
te..: (58) 683 55 55

Tczew, ul. 30 Stycznia 10/2
tel.: (58) 530 26 66

Elbląg, ul. Zw. Jaszczurczego 12c
tel.: (55) 235 33 23

Gdynia, ul. Świętojańska 5/7
tel.: (58) 620 33 93

EDEN Zakład Pogrzebowy
Malbork, ul. Admiralicji 23
tel.: (55) 277 77 77